Masz 55 lat lub więcej? Te warsztaty są dla ciebie

W ramach programu edukacji ekonomicznej Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu wspólnie z Narodowym Bankiem Polskim od 5 września do 31 października realizować  będzie projekt „Ekonomiczny sposób myślenia 55+”.  

Projekt jest formą wsparcia i wzbudzenia aktywności społecznej osób po 55 roku życia poprzez edukację. Przewiduje  program zajęć edukacyjnych związanych z edukacją finansową.

Program został opracowany w ten sposób, żeby pomóc uczestnikom nabyć podstawową wiedzę ekonomiczną; umiejętności korzystania z internetowego konta bankowego; zdobyć wiedzę z zakresu bezpiecznego korzystania z nowoczesnych usług bankowych; dowiedzieć się jak  zarządzać budżetem domowym.

Ponadto dla uczestników Projektu przewidziano na wrzesień wycieczkę edukacyjną do Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira Skrzypka wraz z mini konkursem na najciekawsze zdjęcia Centrum Pieniądza.

Projekt zakończy uroczyste podsumowanie wraz z wystawą najciekawszych zdjęć uczestników z pobytu w Centrum Pieniądza.

Kontakt i zapisy: telefoniczny – tel. 500 090 200 lub osobisty z Dyrektorem Haliną Filip (Biblioteka Miejska, ul. Jana Frankowskiego 3, (II p.) od poniedziałku do piątku w godzinach 10-13.00).

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna

plakat 2 - Masz 55 lat lub więcej? Te warsztaty są dla ciebie

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend