Miał przy sobie narkotyki do wyboru, do koloru. 39-latek odpowie przed sądem za posiadanie substancji zabronionych

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 39-letniemu mieszkańcowi Kołobrzegu, który posiadał przy sobie substancje psychotropowe i środki odurzające. W wyniku przeszukania funkcjonariusze ujawnili przy nim marihuanę, sole kokainowe, tabletki ekstazy i morfinę. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Policjanci zaangażowani są w nieustającą walkę z przestępczością narkotykową. Pomimo działań profilaktycznych i kar grożących za czyny związane z substancjami zabronionymi, ciągle zatrzymywane są osoby z takimi środkami.
Dzięki swojej skrupulatnej pracy i doświadczeniu kołobrzescy kryminalni zatrzymali 39-latka, który posiadał przy sobie substancje psychotropowe i środki odurzające. Przy mężczyźnie ujawniono prawie 150 gramów THC – w postaci marihuany, sole kokainowe, morfinę i 40 sztuk tabletek ekstazy.

Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Za posiadanie przy sobie substancji zabronionych, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

tab 768x1024 - Miał przy sobie narkotyki do wyboru, do koloru. 39-latek odpowie przed sądem za posiadanie substancji zabronionych

2 komentarze

Napisz komentarz
  1. 05 stycznia, 18:46 Info

    Na ul.Reymonta hangary pelno odzież podrobki gdzie sa kontrolę?handel na żywca na wystawie w srodku jak to jest? Wychodzi na to w Kołobrzegu mozna z tym handlować na legalu.

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend