Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w hali Milenium

W niedzielę 15 października Klub sportowy Morote miał przyjemność wraz z Milenium Kołobrzeg i Polska Unia Karate – Polski Związek Sportowy być organizatorami Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.

Patronat honorowy nad zawodami, w których wzięło udział 14 klubów z województw Pomorskiego i Zachodniopomorskiego objęła Anna Mieczkowska – Prezydent Miasta Kołobrzeg
Doskonale spisała się trójka startujących w zawodach karateków Klubu Sportowego Morote, która wywalczyła trzy medale! Złoty medal zdobył Maksym Piłat, który był bezkonkurencyjny w kumite młodzików -35kg.
Srebrny medal wywalczyła Klaudia Grząkowska w kumite młodziczek -34kg a brązowy Lena Szymanek w kumite młodziczek -42kg.

-Serdecznie dziękujemy Milenium Kołobrzeg za miejsce i wszelką pomoc oraz Idea Spa Travel za wspaniałe partnerstwo – mówi trenr klubu Morote Przemysław Spadło – Jesteśmy bardzo wdzięczni Seaside Park Hotel Kołobrzeg Zdrojowa Hotels Kajtur Event – Poligon CD S.A Hurtownia owoców i warzyw Kawon za zainteresowanie i wsparcie. Dziękujemy Stara piekarnia za energię potrzebną do przeprowadzenia takich zawodów.
Cały czas są z nami Głowaczewo j-Eden KERD Sp z oo, Gmina Kołobrzeg, Jantar Wody Mineralne
Osobne podziękowania należą się wszystkim, którzy bezinteresownie poświęcili czas i energię, by ten turniej mógł się odbyć. Kłaniamy się nisko. – dodaje.


Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend