Ograniczenie handlu w niedziele. Sklepy Biedronka czynne dłużej

W niedzielę informowaliśmy o zmianach w godzinach otwarcia największych sklepów w Kołobrzegu w związku z wejściem w życie nowych przepisów ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele. Wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze jak zachowa się  Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka.

Dziś otrzymaliśmy odpowiedź od portugalskiej spółki w której informuje nas, że sklepy Biedronka będą czynne dłużej.  Jest ich w Kołobrzegu 6 i po jednym w Ustroniu Morskim i w Dźwirzynie.

Najważniejsze zmiany, które wchodzą w życie już od tego tygodnia to:

– Wydłużenie godzin otwarcia sklepów w każdy piątek i sobotę o godzinę, dzięki czemu będą one czynne przynajmniej do godz. 22.00. Część sklepów w wybranych lokalizacjach będzie czynna nawet do godz. 23.00.

– Otwarcie wszystkich kas w sklepach Biedronka w godzinach szczytu w piątki i soboty. Ich zakres godzinowy może się różnić w zależności od lokalizacji, jednak gwarancja wszystkich otwartych kas obejmie 5 godzin w każdym z tych dni.

– Zwiększona częstotliwość dostaw do sklepów w okresie weekendowym tak, by zapewnić pełną dostępność produktów świeżych oraz promocyjnych.

– Większa liczba promocji w ciągu tygodnia tak, by ruch klientów rozłożył się bardziej równomiernie na poszczególne dni.

– W piątki i soboty w sklepach należących do sieci będzie pracowało 5 tysięcy osób więcej niż podczas dotychczasowych weekendów.

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend