Orientalny Festiwal Indii w tym roku zawita do nas dwa razy. Pierwszy już w najbliższy weekend

W przyszły weekend do Kołobrzegu po raz pierwszy w tym sezonie zawita orientalny Festiwal „Fala Orientu”.  To najstarszy, największy i najsłynniejszy orientalny happening w Polsce.

Każdego lata przetacza się po wybrzeżu Bałtyku „Fala Orientu”. Co w programie? Wiele godzin programu scenicznego, pokazy tańców, jogi, sztuk walki, teatry oraz przeróżne atrakcje w okalających scenę namiotach. Niezwykłą współtworzona z publicznością atmosfera pozostaje na zawsze w pamięci.

Dla najmłodszych gości i ich rodziców co roku wystawiane jest nowe widowisko teatralne. Kolorowe sztuki powstają między innymi w dalekim Ekaterynburgu (Rosja). Vladimir Avvakumov, reżyser i aktor wzbogaca program ciekawymi adaptacjami mądrych indyjskich opowieści.

Mistrz sztuk walki Dina Dayal, ma już swoich fanów na całym świecie. Jego pokazy walki z mieczami są wielką atrakcją dla wszystkich mających okazję je podziwiać. Jak na mistrza przystało, każdego roku możemy podziwiać jego nowe wyczyny.

Atmosferę festiwalu budują również wydarzenia odbywające się w okalających scenę namiotach. Można tam spotkać astrologa, wziąć udział w warsztatach jogi, tańca lub sztuki szczęścia. Są również pokazy pysznej kuchni wegetariańskiej.

Lipiec

6.07 – Kołobrzeg
7.07 – Kołobrzeg
8.07 – Kołobrzeg
10.07 – Ustronie Morskie
11.07 – Ustronie Morskie
12.07 – Ustronie Morskie

Sierpień

8.08 – Dźwirzyno
9.08 – Dźwirzyno
17.08 – Kołobrzeg
18.08 – Kołobrzeg
19.08 – Kołobrzeg

Źródło: vivakultura.pl

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend