Ostatnia chwila na złożenie wniosku o wynajem mieszkania na miejskim osiedlu Witkowice. Pierwszy blok ma być gotowy już w wakacje

Do końca kwietnia trwa nabór wniosków na wynajem mieszkań na miejskim osiedlu na Witkowicach. Do 21 kwietnia złożono ich 161.

Fot. Archiwum.

Pierwszy blok z 31 mieszkaniami na miejskim osiedlu Witkowice może być oddany już w lipcu lub sierpniu. To kilka miesięcy wcześniej niż planowano jeszcze na początku tego roku. W budynku trwa montaż stolarki okiennej. Równocześnie budowane są kolejne trzy budynki. Łącznie we wszystkich czterech budynkach będą 124 mieszkania.

Do końca kwietnia trwa nabór wniosków na wynajem mieszkań na osiedlu Witkowice. Dotąd wpłynęło ich 161. Przypomnijmy, że oferta najmu jest skierowana do osób, które zarabiają za dużo by starać się o mieszkanie komunalne od miasta, jednocześnie zbyt mało by otrzymać kredyt bankowy na zakup własnego „M”.

Szczegółowe informacje o programie zostały opublikowane na stronie www dedykowanej projektowi TUTAJ. Znajdziemy tam m.in. link do strony na której będziemy mogli złożyć wniosek.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend