Pierwsi pacjenci z koronawirusem hospitalizowani w koszalińskim szpitalu. W całym województwie jest ich już 26

You are currently viewing Pierwsi pacjenci z koronawirusem hospitalizowani w koszalińskim szpitalu. W całym województwie jest ich już 26

Według danych Ministerstwa Zdrowia pozytywny wynik testów na obecność koronawirusa stwierdzono po południu u pięciu kolejnych pacjentów z woj. zachodniopomorskiego.

We wtorek rano komunikaty służb sanitarnych informowały o pozytywnych wynikach testów u pięciu osób z woj. zachodniopomorskiego. Po południu u kolejnych pięciu. W sumie więc koronawirusem zakażonych jest 26 osób z naszego regionu. Dwie z nich przebywają na oddziale intensywnej terapii szpitala przy ul. Arkońskiej w Szczecinie. Trzech pacjentów z kolei hospitalizowanych jest w koszalińskim szpitalu.

Nowi pacjenci to: kobieta z powiatu koszalińskiego,  hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie (powróciła  ze Szwajcarii), dwóch mężczyzn (jeden z nich wrócił z Anglii) z powiatu koszalińskiego, hospitalizowani również w koszalińskiej lecznicy, kobieta z powiatu stargardzkiego, hospitalizowana w SPWSZ w Szczecinie oraz mężczyzna z powiatu świdwińskiego, który przebywa w szpitalu w Poznaniu.

Dodaj komentarz