Policjanci pomogli psu, który został potrącony przez samochód. Dziś Odi dochodzi do siebie w domu

Policjanci obsługują każdego dnia kilkanaście kolizji. Zdarzenia z udziałem zwierząt czy to dzikich, czy domowych są niestety dość częstym zjawiskiem. Tak też było i tym razem.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, kołobrzeskiej komendy zostali wezwani do miejscowości Ustronie Morskie, gdzie przy ulicy miał znajdować się potrącony pies. Na miejscu mundurowi zauważyli zwierzę, które było lekko ranne. Pies był oszołomiony, wystraszony.

Ponieważ nie znalazł się właściciel czworonoga, policjanci powiadomili weterynarza. Do czasu przyjazdu lekarza policjanci zaopiekowali się przerażonym psem, ogrzewając go w radiowozie. Zwierzak poczuł się bezpieczniej. Po pewnym czasie na miejscu pojawił się weterynarz, który zaopiekował się czworonogiem. Na szczęście obrażenia psa nie okazały się groźne dla jego życia.

Policjant zamieścił komunikat na jednym z portali społecznościowych, który przyczynił się do szybkiego odnalezienia właścicieli. Dziś Odi ma się dobrze, a opiekunowie są szczęśliwi, że trafił do domu po ucieczce z posesji.

odi2 763x1024 - Policjanci pomogli psu, który został potrącony przez samochód. Dziś Odi dochodzi do siebie w domu

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend