Prezentacja najlepszych zdjęć w Arka Medical Spa. Za nami wernisaż

W piątek w hotelu Arka Medical Spa w Kołobrzegu zostały pokazane prace nagrodzone w międzynarodowym konkursie Fotoferia International Exhibition 2017.

Fotoferia Club, który założył kołobrzeżanin Rafał Kowalkowski, organizuje międzynarodowe konkursy od sześciu lat. W 2017 roku po raz pierwszy konkurs Fotoferia International Exhibition  otrzymał patronaty międzynarodowych organizacji fotograficznych – PSA Photographic Society of America, FIAP Fédération Internationale de l’Art Photographique i Fotoklubu RP.

– W  konkursie udział wzięło 179 uczestników, wpłynęło 1436 zdjęć z 34 krajów – mówi o ostatnim konkursie Fotoferii Rafał Kowalkowski – Jurorzy zaakceptowali 205 zdjęć w sekcji kolor, 61 zdjęć w sekcji natura i 185 zdjęć w sekcji monochrom do wystawy pokonkursowej. Sędziowanie odbyło się w Wydawnictwie Kamera w Kołobrzegu. Serdeczne podziękowania należą się Jurorom za ich czas, cierpliwość i pasję podczas wyboru ich zdaniem najlepszych zdjęć.

W piątek, w miłej atmosferze i przy akompaniamencie fortepianu w hotelu Arka Medical Spa (współorganizator wydarzenia) zobaczyliśmy 18 nagrodzonych prac. Wszystkie ( i o wiele więcej) cały czas możemy oglądać na portalu fotoferia.pl.

Zaproszenie na wydarzenie przyjęli m.in. Anna Mieczkowska – członek zarządu woj. Zachodniopomorskiego, Jerzy Wolski – wiceprezydent Kołobrzegu, Wioletta Szatkowska-Musiał – Arka Medical Spa (współorganizator wydarzenia), fotograf Robert Gauer – Wydawnictwo Kamera, fotograficy Marian Skąpski i Dariusz Swosiński, Robert Maziarz – muzeum w ratuszu Patria Colbergiensis, Marek Augustyniak – Fundacja Północna 28, Bogdan Andziak – Pałac Siemczyno.

Nagrodzone zdjęcia (i wiele więcej) na portalu fotoferia.pl

Fot. Marek Augustyniak/ Franciszek Augustyniak

 

3 komentarze

Napisz komentarz
  1. 06 grudnia, 14:16 knete

    Jak się na to zapatrujecie – https://moonlightspa.pl/hotel-spa-w-krakowie/ Oni ogarniają japoński masaż twarzy Kobido w Krakowie. Jak to wygląd z Waszego doświadczenia? Warto tam uderzać? Dobry kierunek?

    Reply this comment
  2. 15 marca, 18:16 Marek

    Gratulacje dla wszystkich 🙂 https://ihelpyou.pl/serwis-xiaomi-poznan/ co robicie jak zepsuję się wam telefon?

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend