Prezydent Kołobrzegu po spotkaniu ws. Sunrise: Festiwal powinien zostać w Kołobrzegu

Dziś w gabinecie prezydent Kołobrzegu odbyło się spotkanie urzędników i radnych Rady Miasta z Krzysztofem Bartyzelem, organizatorem Sunrise Festival.

Jego przebieg i najważniejsze poruszane wątki opisaliśmy wcześniej TU: Po spotkaniu ws. Sunrise Festival w gabinecie prezydent Kołobrzegu. Radni: było spokojnie, rzeczowo, merytorycznie

Fot. Archiwum.

Zgodnie z zapowiedzią publikujemy stanowisko prezydent Kołobrzegu, które się właśnie ukazało w mediach społecznościowych:

Ostatnie tygodnie to wiele długich rozmów na temat Sunrise Festival i jego organizacji w Kołobrzegu. Spotykałam się z radnymi na klubach i indywidualnie, rozmawiałam z organizatorem i moimi współpracownikami. Efektem tych rozmów jest dzisiejsze, wspólne spotkanie – radnych i organizatora. Co najważniejsze wszyscy są zgodni – Sunrise Festiwal powinien zostać w Kołobrzegu. Nasze rozmowy będą kontynuowane w następny piątek. Dyskutujemy o wielu szczegółach. Co najważniejsze stanowisko radnych w wielu kwestiach jest takie samo. Jestem głęboko przekonana, że tylko wspólne rozmowy na ten temat mogą przynieść korzystne rozwiązanie – zarówno dla miasta jak i organizatora. -napisała na swoim Facebooku Anna Mieczkowska, prezydent Kołobrzegu.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend