Promocja miasta. Goście targów turystycznych w Poznaniu rozwiązywali krzyżówkę o Kołobrzegu

Kołobrzeg pod koniec ubiegłego tygodnia uczestniczył w turystycznych targach  Tour Salon w Poznaniu. Walory miasta zachwalał m.in. wiceprezydent Jerzy Wolski.

Na targach w stolicy Wielkopolski pokazało się ok. 300 wystawców z Polski i zagranicy. Każdy zachwalał swój region lub produkt turystyczny. Kołobrzeg zabrał ze sobą folder wizerunkowy i folder w którym potencjalni goście naszego miasta znajdą informacje o turystycznych atrakcjach Kołobrzegu.

Dla odwiedzających promocyjne stoisko miasta czekała też krzyżówka z wiedzy o Kołobrzegu. Goście musieli odpowiedzieć m.in. na pytanie jaka jest nazwa kołobrzeskiego kompleksu sportowego, podać nazwę czarnego złota używanego do zabiegów leczniczych i wpisać w puste pola nazwę gatunku ptaka znajdującego się w herbie Kołobrzegu.

Po sprawdzeniu krzyżówek spośród osób, które je prawidłowo rozwiązały zostaną wylosowane nagrody.    

– Od dwóch lat w tym samym czasie oprócz Tour Salonu organizowane są jeszcze targi wędkarskie „Rybomania”, Targi Myślistwa i Strzelectwa „Knieje’ i  „Boateks” czyli Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych – powiedziała nam Joanna Pawlak z biura prezydenta Kołobrzegu. 

   

kołobrzeg 3 1024x768 - Promocja miasta. Goście targów turystycznych w Poznaniu rozwiązywali krzyżówkę o Kołobrzegu

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend