Przetarg na budowę pierwszych pawilonów handlowych nad morzem i przy promenadzie ogłoszony. Tu biznes musi się udać?

Miasto ogłosiło przetarg na budowę pierwszych pawilonów gastronomiczno – handlowych przy ul. Rodziewiczówny i Alei Nadmorskiej.

Temat nowych i estetycznych pawilonów, które mają zostać wykonane według projektu, który zwyciężył miejski konkurs, za każdym razem budzi duże zainteresowanie naszych Czytelników. Przypomnijmy, że mają one stanąć w strefie uzdrowiskowej (na odcinku od ośrodka Bałtyk do Kamiennego Szańca) i następnie zostać wynajęte w otwartym przetargu. Chętnych na biznes w najbardziej dochodowej dzielnicy miasta jest dużo.

Dziś magistrat poinformował, że przetarg na budowę pierwszych pawilonów został ogłoszony. Na początek pawilony powstaną w dwóch lokalizacjach. Pierwsza
działka znajduje się przy nadmorskim deptaku, przy ul. Rodziewiczówny (przed wejściem do parku koło kortów tenisowych). Druga lokalizacja to Aleja Nadmorska i miejsce przy zejściu na plażę (niedaleko Morskiego Oka).

Na Alei Nadmorskiej powstanie pawilon dla trzech lokalizacji gastronomiczno-handlowych oraz zaplecze sanitarne. Przy ul. Rodziewiczówny stanie pawilon dla dwóch lokalizacji gastronomiczno-handlowych.
Otwarcie ofert zaplanowane zostało na 8 maja 2023 r. Termin na wykonanie
inwestycji to 180 dni od podpisania umowy.
Równolegle trwają prace projektowe nad pawilonami w kolejnych lokalizacjach. Jest ich w sumie ponad 20.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend