Punkty Informacji Turystycznej odwiedziło w wakacje ponad 14,5 tys. osób. Remont PIT-u przy dworcu PKP

Tegoroczny sezon wakacyjny 2020 Punkty Informacji Turystycznej mogą uznać za udany – odwiedziło je aż 14775 turystów – 9157 z Polski, 5680 z zagranicy. ,,Nowa rzeczywistość” stała się również przełomowa w pomocy przy organizacji imprez.

W komunikacie podsumowującym działalność Punktów Informacji Turystycznej czytamy: „Wspieraliśmy instytucje i placówki miejskie w tegorocznych wydarzeniach sezonowych, braliśmy udział w akcjach charytatywnych np. Bieg dla Piotrusia, którego celem był zakup wózka inwalidzkiego dla małego chłopca, rajdach rowerowych, półkolonie letnie w Kołobrzegu, czy cyklicznych grach miejskich prowadzonych przez organizacje zewnętrzne. Byliśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i wsparcie merytoryczne dla małych i dużych. Punkty Informacji Turystycznej zostały otwarte dla odwiedzających ponownie od dnia 26 maja 2020 roku, rozpoczęły działania w nowym systemie przeciwdziałania COVID  z dostosowaniem wszystkich środków ostrożności. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli uczestnikami szkolenia  organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną ,, DZIAŁANIA MARKETIGOWE ONLINE W DOBIE KRYZYSU ZWIĄZANEGO Z COVID-19”.

– Nadal czekamy na turystów i mieszkańców. Z chęcią pomożemy i udzielimy odpowiedzi na pytania – zapewnia Natalia Tymek
Miejskiej Informacji Turystycznej – Tymczasem rozpoczynamy kołobrzeską złotą jesień i zapraszamy do naszych całorocznych punktów. 

Punkt w Ratuszu ul. Armii Krajowej 12, Punkt ul. Morska 1Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.
21 września 2020 roku podjęto decyzję o tymczasowym zamknięciu Punktu przy ul. Dworcowej 1 w celu zwiększenia jakości świadczonych usług został on przekazany do remontu, który potrwa miesiąc.
pit2 - Punkty Informacji Turystycznej odwiedziło w wakacje ponad 14,5 tys. osób.  Remont PIT-u przy dworcu PKP
pit 1024x576 - Punkty Informacji Turystycznej odwiedziło w wakacje ponad 14,5 tys. osób.  Remont PIT-u przy dworcu PKP

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend