Radny wybiegł przed szereg i przeciął przedwcześnie wstążeczkę. Uwaga, z tego skateparku nie można jeszcze korzystać

Niemałą inicjatywą wykazał się radny Artur Dąbkowski, organizując – wszystko na to wskazuje – otwarcie miejskiej inwestycji. Szkopuł w tym, że choć wygląda ona na gotową, to wciąż czeka na pozwolenie na użytkowanie i nie można z niej jeszcze korzystać. Urząd Miasta o planach radnego nic nie wiedział.

W niedzielę radny Artur Dąbkowski na swoim profilu na Facebooku zaprosił do korzystania z nowo wybudowanego skateparku przy ul. Pińskiej. Do wpisu dołączone zostały również zdjęcia, na których widać m.in. przecięcie wstęgi. Radny dodał wpis: Skatepark w Podczelu zrealizowany z Budżetu Obywatelskiego. Pomysłodawczynie Justynka i Karolina, jest fajny zapraszam.

Dziś otrzymaliśmy z Urzędu Miasta maila z informacją, że obiekt wciąż czeka na pozwolenie na użytkowanie i nie można z niego jeszcze korzystać.

W związku z pojawiającymi się informacjami o zakończeniu inwestycji „Budowa
skateparku z rampą dla BMX w Kołobrzegu” przy ul. Pińskiej w Podczelu
informuję, że Miasto czeka na pozwolenie na użytkowanie dla tego obiektu.
W związku z powyższym prosimy o wstrzymanie się z korzystania, z urządzeń
znajdujących się na skateparku do momentu uzyskania tego dokumentu.”.

Skatepark miasto wybudowało w ramach budżetu obywatelskiego. Kilka dni temu prezydent Kołobrzegu poinformowała na swoim Facebooku, że inwestycja czeka właśnie na to pozwolenie i że będzie można z niej korzystać w wakacje.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend