Rozmach Zdrojowej. Dziesiąty hotel jest najwyższy, a do tego eko

W Świnoujściu otwarto największy hotel nad polskim morzem, którym zarządzać będzie doskonale znana w Kołobrzegu marka Zdrojowa Invest & Hotels.

Zdrojowa Invest & Hotels, stworzona przez kołobrzeżan, braci Szymona i Jana Wróblewskich ma w samym tylko Kołobrzegu trzy hotele. Teraz do swojego portfolio Zdrojowa dołączyła 10 obiekt tego typu – Hotel Radisson Blu Resort. Wyjątkowy hotel, położony zaledwie kilkadziesiąt metrów od plaży, ma być pierwszym i jedynym tak ekskluzywnym hotelem w Świnoujściu. Koszt jego budowy to, bagatela, 250 mln złotych.

– Globalna marka legendarnego hotelu Radisson Blu, znana jest ze swojego dużego doświadczenia w tworzeniu najwyższej jakości przestrzeni SPA&Wellness. Jesteśmy przekonani, że Radisson Blu Resort, świetnie pasuje do Świnoujścia. Nasi goście z pewnością będą zachwyceni i zapragną wracać do tego wyjątkowego miejsca nad polskim morzem – powiedział Jan Wróblewski, właściciel hotelu. Mamy wspaniałą pogodę na soft opening i teraz będziemy pracowali nad jakością. Pomimo trudnego rynku pracy na granicy zbudowaliśmy bardzo dobry zespół, a chętni mogą się jeszcze zgłaszać – dodaje.

Co ważne, obiekt został zbudowany zgodnie z certyfikacją ekologiczną LEED (Leadership in Energy and Environmental Design). Radisson Blu Resort w Świnoujściu będzie więc pierwszym pięciogwiazdkowym hotelem w Polsce zaprojektowanym nie tylko po to by spełnić oczekiwania wymagających gości, ale również z poszanowaniem środowiska naturalnego.

hotel - Rozmach Zdrojowej. Dziesiąty hotel jest najwyższy, a do tego eko

hotel3 - Rozmach Zdrojowej. Dziesiąty hotel jest najwyższy, a do tego eko

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. 16 lipca, 21:19 gery

    Great congratulations to the brothers Wroblewski

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend