Ruszyła orkiestrowa eSkarbonka. Teraz można wesprzeć WOŚP nie wychodząc z domu

Już 31 stycznia, po raz 29. zagramy razem z Fundacją WOŚP! W tym roku wyjątkowo, w dobie pandemii COVID-19, ale wciąż z niegasnącą chęcią do działania!

Trudne czasy wymusiły na organizatorach nowe rozwiązania. Z racji tego, że część wolontariuszy, a także wspierających WOŚP w dniu 29. Finału może być na kwarantannie lub po prostu z racji zaleceń minimalizują wychodzenie z domów uruchomiono eSkarbonkę.

eSkarbonki to „wirtualne puszki”, dzięki którym kwestujący mogą zbierać datki na rzecz WOŚP w Internecie, a darczyńcy mogą się do takiej zbiórki przyłączyć.

– Zachęcaj znajomych do przekazywania wpłat na eSkarbonce sztabu WOŚP Kołobrzeg! – apelują wolontariusze Orkiestry – Indywidualny link eSkarbonki (który znajduje się poniżej- dop. red.) można udostępniać w mediach społecznościowych, wysyłać mailem, smsem, messengerem, whatsappem, umieścić na stronie lub na prowadzonym blogu.

eSkarbonka sztabu WOŚP Kołobrzeg (#4225):https://eskarbonka.wosp.org.pl/qqp9lh

Wpłat na eSkarbonki można dokonywać do poniedziałku 1 lutego 2021 r., do północy.

Już 18 stycznia ruszą licytacje, a 31 stycznia kwestujących wolontariuszy z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego i bez gromadzenia się będzie można spotkać na terenie całego miasta. O szczegółach niebawem! 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend