Sklepy tną ceny nawet o 70 procent. Wiemy gdzie!

Wracamy do sklepów i znowu tropimy przeceny. Długo nie musieliśmy szukać – sklepy poszły na całość i teraz już większość tnie ceny na letnie kolekcje o połowę. A nie brakuje i takich, które poszły jeszcze dalej i obniżają ceny nawet o 70 procent!

Zaczynamy od nowego Hosso. Tuż za progiem natykamy się na Big Stara gdzie teraz wybrane modele jeansów (nawet push up’y, które długo trzymały cenę) można kupić już za 155 zł. Obok jest sklep Medicine, który tnie ceny o połowę.

Top Secret daje gwarancję, że ceny są tu teraz niższe o 50 procent. Ale jeżeli dobrze poszukamy to znajdziemy też rzeczy tańsze o 70 procent!

Do 70 procent ceny obniża również sklep obuwniczy Wojas. Diverse podnosi porzeczkę i niektóre rzeczy przecenia nawet o 77 procent!

Z kolei sklep CCC z obuwiem i galanterią obniża ceny o 30 i 50 procent. Ceny obniża nawet sklep Bytom z męskimi koszulami i garniturami i to od razu o 70 procent.

Wyjdźmy z Hosso. Przy Placu Ratuszowym o 70 procent tańsze rzeczy kupimy w młodzieżowym brandzie Tally Weil. Kilka sklepów dalej Green Point kusi 70 procentową obniżką.

W starym Hosso sklep z modą młodzieżową House idzie na całość i teraz można tu kupić damskie podkoszulki już za 9,99 zł.

Tuż obok sklep Quiosque obniża część cen o 70 procent i jakby tego było mało trzeci podkoszulek daje gratis! Piętro wyżej Funk’n’Soul na drugą rzecz udziela 30 procentowego rabatu.

Z kolei sklep jubilerski tnie ceny na złoto o 20 procent, na zegarki o 10, a na diamenty (sic!) o 15 procent.      

Na obniżki możemy liczyć wybierając bieliznę w sąsiadujących ze sobą sklepach Change Lingerie  i w Esotiq. W obu sklepach niektóre modele są teraz tańsze nawet o 50 procent.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend