Sobota, RCK, koncert „Hity wszechczasów” i wręczenie statuetki Kołobrzeżanki Roku 2020

You are currently viewing Sobota, RCK, koncert „Hity wszechczasów” i wręczenie statuetki Kołobrzeżanki Roku 2020

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na widowisko muzyczno – taneczne z okazji Dnia Kobiet pt. „Hity wszechczasów”, który odbędzie się 7 marca 2020r. o godz. 17.00 i o godz. 19.00 w sali widowiskowej RCK. Wstęp: 10 złotych.

Widowisko muzyczno – taneczne pt. „Hity wszechczasów” to gwarancja świetnej zabawy w rytm śpiewanych i tańczonych piosenek na wielu dancingach, dyskotekach czy wieczorkach klubowych. Scenariusz przedstawienia został oparty na przebojach czterech kluczowych Gwiazd, które miały duży wpływ na kształtowanie gustów muzycznych przynajmniej trzech pokoleń. Mowa o eterycznej Annie Jantar, charyzmatycznej Tinie Turner, łamiącym stereotypy Elvisie Presleyu i porywającym kobiece serca Krzysztofie Krawczyku. Ich największe przeboje w nowej oprawie zostaną zaprezentowane na RCK-owskiej scenie przez 22 wyjątkowe osoby obdarzone niespotykanymi głosami i zmysłem tanecznym, co zostanie dodatkowo podkreślone w skomplikowanych choreografiach rodem z Bollywoodzkich przebojów filmowych. Ta mieszanka wybuchowa to praca dwóch grup w składzie:

– wokalna: Aleksandra Banasiak, Agnieszka Borek, Paulina Derewońko, Karolina Grzybowska, Kuba Kolos, Grzegorz Krzesiński, Michał Pakosz, Helena Rudzis – Gruchała Patrycja Tenderenda – Leksińska, Ewa Wąsowska, Jolanta Wójcik – Oszmaniec;

– taneczna: Elżbieta Downarowicz, Kornelia Downarowicz, Sylwia Downarowicz – Pokorzyńska, Sebastian Grajek, Justyna Greczyńska, Rafał Greczyński, Ewelina Krzesińska, Małgorzata Mularczyk, dwie Marty Politowskie (to nie jest pomyłka), Aneta Sielczak.

Wokalna opieka nad solistami i reżyseria: Jolanta Wójcik – Oszmaniec. Choreografia: Agnieszka Ciszewska, Małgorzata Mularczyk, Ewa Wąsowska. Adaptacja oryginalnych choreografii i nauka tańca: Elżbieta i Kornelia Downarowicz

Podczas świętowania Dnia Kobiet 7 marca o godz. 19 jedna z mieszkanek otrzyma tytuł Kołobrzeżanki Roku 2020. Konkurs, który odbywa się już po raz trzeci, ma uhonorować wyjątkową kobietę, która swoją postawą, zaangażowaniem, ogromnym sercem oraz aktywnością w sferze publicznej przyczynia się do rozwoju mieszkańców i samego Kołobrzegu oraz buduje jego pozytywny wizerunek, a praca na rzecz innych daje jej radość i satysfakcję.

Uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas obchodów Dnia Kobiet, w sobotę 7 marca 2020 roku, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu.

W poprzednich edycjach konkursu nagrodzone zostały:

-Jolanta Wójcik – Oszmaniec – Kołobrzeżanka Roku 2018

-Dominika Pfeif – Kołobrzeżanka Roku 2019

 

Dodaj komentarz