Kołobrzeżanie na starcie Biegu Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” w Koszalinie

1 marca w niedzielę na Rynku Staromiejskim w Koszalinie, odbyła się 8 edycja wydarzenia Tropem Wilczym Bieg Żołnierzy Wyklętych. Tradycyjnie biegano na dwóch dystansach: 1963 m i 10 km.

Punktualnie o godzinie 12:00  na krótszym dystansie wystartowało ok. 150 zawodników. Wśród nich znalazła się spora grupa reprezentująca naszej szkoły jedyna z Kołobrzegu w składzie: Karolina Juszczak, Kornelia Kamecka, Aleksandra Korzeniowska, Aleksander Zatorski, Marcel Kamecki, Maciek Kwiatkowski, Tomasz Bartha, Paweł Bartha Alan Kos i Aleksander Olejniczak oraz Roksana Felińska, Nikola Kazimierska ze szkoły im. Macieja Rataja z Gościna.  W biegu towarzyszył im również nauczyciele pani Milena Garbacz-Zatorska i Paweł Myszyński. II miejsce w K14 zdobyła Kornelia Kamecka, III Nikola Kasimieska, II miejsce w K-14 zdobył Alan Kos, III Marcel Kamecki, ale pozostali zawodnicy również spisali się na medal.

-Wszystkim uczniom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie, a za rok zapraszamy do takiego uczczenia pamięci o Żołnierzach Wyklętych jeszcze większe grono uczniów, rodziców i nauczycieli. – mówi Paweł Myszyński z „Piątki”.

IMG 20200301 173339 - Kołobrzeżanie na starcie Biegu Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" w Koszalinie

dav

IMG 20200301 173524 1 - Kołobrzeżanie na starcie Biegu Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" w Koszalinie

sdr

IMG 20200301 174046 - Kołobrzeżanie na starcie Biegu Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" w Koszalinie

dav

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend