Kołobrzeżanie pomagają. Solidarni z Kamilą

You are currently viewing Kołobrzeżanie pomagają. Solidarni z Kamilą

Na Facebooku powstał profil „W drodze po życie – Bazarek dla Kamili” gdzie każdego dnia przybywa licytacji charytatywnych, z których dochód zostanie przekazany na leczenie Kamili Barszczewskiej.

34-letnia Kamila Barszczewska z Grzybowa jest dobrze znana w naszym regionie. Jest przedsiębiorczą dyrektorką jednego z hoteli, kocha sport i podróże, ale jak samą często przyznawała, jest przede wszystkim mamą 5-letniej Marysi i to właśnie córka najbardziej motywuje ją do walki z nowotworem złośliwym (chłoniakiem). Dziś wspiera ją nie tylko rodzina, ale również cała masa przyjaciół i zupełnie obcych osób. 

Na profilu, który założyli przyjaciele Kamili by pomóc jej wyzdrowieć można teraz wylicytować m.in. kolacje, wyjazdy weekendowe, vouchery, biżuterię, ubrania, różne usługi, lekcje pole dance  i wiele innych. Pod każdym umieszczonym tam postem trwa licytacja. 

Cały dochód będzie przeznaczony na sfinansowanie nowatorskiej operacja w C.H.I.P.S.A. Hospital w Meksyku. Potrzebne jest 90 tysięcy dolarów. To w tej chwili jedyna szansa na uratowanie 34-letniej kołobrzeżanki, która choruje na nowotwór złośliwy (chłoniaka).

Zachęcamy do zajrzenia na profil „W drodze po życie – Bazarek dla Kamili”. Adres tu [button link=”https://web.facebook.com/groups/476095679445868/?fref=ts” icon=”Select a Icon” side=”left” type_color=”button-background” target=”” color=”b70900″ textcolor=”ffffff”]TU[/button]

 

 
 

Dodaj komentarz