Strażacy podali nieoficjalny jeszcze wynik sobotniej kwesty podczas pikniku „Budzimy Piotrka”. Kwota robi wrażenie

Strażacy podali nieoficjalny jeszcze wynik sobotniej kwesty podczas pikniku charytatywnego „Budzimy Piotrka”. Kwota robi wrażenie.

W sobotę przy latarni morskiej zaparkowały wozy strażackie, na scenie występowali wokaliści, a na skwerze komandora Mieszkowskiego rozstawiło się kilkanaście stoisk z domowymi przysmakami i plenerowe grille. Na miejscu pojawili się strażacy z Kołobrzegu i z ochotniczych jednostek straży pożarnej z całego powiatu kołobrzeskiego.
Przez cały dzień można było wspierać datkami zbiórkę na rehabilitację Piotrka Milczarka, strażaka z Kołobrzegu, który jadąc drogą S6 zobaczył wypadek, zatrzymał się i ruszył z pomocą. Wtedy sam został ciężko potrącony. Dziś jest w śpiączce. Potrzebne są pieniądze na jego rehabilitację. Po niedzielnym festynie fundusz na jego leczenie zwiększy się o pokaźną kwotę.

-Nieoficjalnie chcielibyśmy poinformować, że podczas festynu charytatywnego dla Piotrka zebraliśmy 95.376, 36 zł oraz 197 euro, jednak to jeszcze nie wszystko. – poinformowali przed chwilą w mediach społecznościowych strażacy z Kołobrzegu – Za dwa dni kończy się 5 licytacji specjalnych, które zostały opublikowane na naszym wydarzeniu, w związku z czym oficjalna kwota pojawi się za kilka dni na naszej stronie. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Państwu za obecność, ogromne serca, dobroć i wsparcie.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend