Sun Festival ogłasza nowości. Będzie m.in. „wyjątkowa strefa kultury”, warsztaty, a wstęp od teraz również dla dzieci

-Sun Festival wraca w zupełnie nowej, pełnej muzyki, kultury i atrakcji odsłonie! – zapowiadają organizatorzy wydarzenia w ostatni weekend lipca 2024 r.

Fot. Sun Festival

Podobnie jak w roku 2022 w Nadmorskim Parku Kultury w Kołobrzegu koncerty zagrają najgorętsze i największe postacie sceny muzycznej w Polsce. Od hip-hopu przez POP, elektronikę i inne gatunki. Ale to nie wszystko – na festiwalowiczów będą czekać atrakcje, spotkania i warsztaty z udziałem gości z kręgów wiedzy, kultury i sztuki.

Co się zmieni? W czwartek otwarte zostanie festiwalowe miasteczko, w którym, oprócz znanych już atrakcji jak strefa basenowa i strefa chilloutu, pojawi się też wyjątkowa strefa kultury oraz warsztaty, o których więcej dowiemy się w najbliższych miesiącach. Nie zabraknie również Street Artu w ramach Airport Battle Of The Sun i tańca w zawodach Twerk Queen Of The Sun, które zdobyły wielu sympatyków w swoich tegorocznych edycjach.

Kolejną istotną zmianą jest wiek uczestników, którzy mogą wziąć udział w wydarzeniu. Od przyszłego roku wstęp na festiwal będzie możliwy dla dzieci już od 4 roku życia. A to oznacza, że w ramach wydarzenia pojawią się też różne animacje dla najmłodszych.

– To dopiero początek planowanych przez nas zmian. To, o czym wspominamy to pierwsze z nowości, które ogłaszamy jeszcze przed startem sprzedaży karnetów i ogłoszeniem artystów, które zaplanowaliśmy na początek grudnia. O kolejnych niespodziankach będziemy informować na bieżąco w naszych mediach społecznościowych. Dzisiaj mogę też zdradzić, że ogłoszenia artystów zaczniemy od jednej z zagranicznych gwiazd – mówi Jarosław Kostrzewa, współorganizator Sun Festival, cytowany przez portal sunfestival.pl.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend