PKP zawiesiło niżej tablice z rozkładem jazdy pociągów. Odczytanie informacji nie sprawia już kłopotu pasażerom

We wrześniu stowarzyszenie Kołobrzeg Nowej Szansy alarmowało: -Na kołobrzeskim dworcu kolejne anomalie. Nie tylko zegar szwankuje, ale i rozsądek PKP. Chodziło o tablice z rozkładem jazdy pociągów, które zawisły wysoko ponad głowami pasażerów.

Informacja o godzinach odjazdu i przyjazdu pociągów była dostępna dla, jak szybko obliczyło stowarzyszenie, osób mierzących… 2,4 metra wysokości.

Dziś tablice wiszą już niżej i odczytanie umieszczonych tam informacji nie sprawia pasażerom najmniejszego kłopotu. Brawo dla stowarzyszenia, które powiadomiło o tej kuriozalnej sytuacji PKP i dla krajowego przewoźnika, który zareagował.

– Do Stowarzyszenia Kołobrzeg Nowej Szansy z tym tematem zwrócił się Kołobrzeżanin, Jacek Walczyk. Nie czekając ani chwili podjęliśmy działania i o problemie zawiadomiliśmy oficjalnie spółkę. – informował nas Piotr Rzepka, prezes  stowarzyszenia.
Na zdjęciu poniżej dobrze widać, na jakiej wysokości jeszcze niedawno wisiały tablice informacyjne z rozkładem jazdy pociągów.
2018.09.13 1 - PKP zawiesiło niżej tablice z rozkładem jazdy pociągów. Odczytanie informacji nie sprawia już kłopotu pasażerom

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend