Tropimy wyprzedaże. Teraz nawet o 80 procent taniej!

Teraz to jest ten czas kiedy sklepy dosłownie wyskakują z zimowych kolekcji. W jednej z kołobrzeskich galerii handlowych znaleźliśmy przecenę aż o 80 procent! Ale nic w tym dziwnego skoro wiosenne kolekcje są już gotowe i tylko czekają na wejście do sklepów.

Zanim pożegnamy zimę na dobre można jeszcze w sklepach wyłowić sporo perełek. Nasza rada? Stawiajcie na tzw.  evergreeny, czyli rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody.   

To co słychać w kołobrzeskich sklepach? Obuwniczy Tommy przy ul. Dubois obniża ceny niektórych butów o 30 procent. Teraz kupimy je już za 99 zł. Ceny obniża też sklep z biżuterią tuż obok – ozdoby do włosów i biżuterię kupimy w Tessari aż o 60 procent taniej.

Księgarnia Matras obniża część cen na książki i artykuły papiernicze o 30, 50 i 70 procent. Nieopodal jest sklep odzieżowy GreenPoint, który tnie teraz ceny aż o 70 procent i to na wszystko! Taką samą obniżkę, ale już tylko na wybrany asortyment proponuje sklep Tally Weil.

W starym Hosso popularny, młodzieżowy brand House obniża ceny o 77 procent. Teraz kupimy tu koszulki już za 14,90 zł (również te z długim rękawem).

Na tym samym piętrze sklep z bielizną Change Lingerie obniża ceny na kolekcję zimowo-jesienną o 50 procent, a Esotiq tuż obok również tnie ceny na wybrane fasony o połowę.

Funk&Soul piętro wyżej wprowadził promocję i teraz druga kupiona tu rzecz jest tańsza o 30 procent.

W starym Hosso obniżki na poziomie 30, 50 i 70 procent utrzymuje sklep CCC z obuwiem. Sklep z odzieżą Lee i Wrangler ceny wybranych kurtek i spodni obniża o połowę.

Big Star, Medicine i Wojas na wybrane artykuły obniżają ceny do 70 procent. Z kolei Top Secret idzie na całość i obniża ceny o 80 procent.  

Sklep Blue Shadow przy Armii Krajowej 10 tnie ceny o 70 procent.  

To tylko niektóre z promocji jakimi teraz kuszą nas sklepy. Wielkie napisy „Sale” albo po prostu „Wielka  Wyprzedaż” wiszą jeszcze m.in. na witrynach sklepu Pepco i Nike. 

   

 

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend