Trwa głosowanie w Rankingu Polskich Plaż 2023. W stawce jest m.in. Kołobrzeg. Zagłosuj i wygraj 1000 zł!

Do niedzieli (11.06) można głosować w plebiscycie magazynu Travelist na najpiękniejsze polskie plaże. W stawce jest m.in. Kołobrzeg (bez wyszczególnienia na kąpieliska) oraz Ustronie Morskie i Grzybowo. Na końcu tekstu podajemy link do ankiety. Oddając głos (możemy wskazać trzy plaże) można wygrać 1000 zł.

Fot. Marek Augustyniak.

Eksperci Magazynu Travelist od 10 lat tworzą zestawienie najlepszych plaż nad Bałtykiem. W tym roku z okazji jubileuszowej edycji rankingu do jego przygotowania postanowili zaangażować samych plażowiczów. Na najpiękniejsze miejsca nad Bałtykiem, w których tego lata najlepiej rozłożyć parawan, można głosować do niedzieli 11 czerwca. Ci, którzy dodatkowo uzasadnią swój wybór, mają szansę wygrać nawet 1000 zł na wymarzony wyjazd.

Ranking Polskich Plaż 2023 – zagłosuj i wygraj
Magazyn Travelist każdego roku – już od 10 lat – publikuje Ranking Polskich Plaż. Wybór nigdy nie jest łatwy, ponieważ każda z nich ma w sobie coś wyjątkowego. Jedne są
ponadprzeciętnie szerokie, inne malownicze, dzikie i romantyczne. Pod uwagę brane jest także najbliższe otoczenie, czystość, ekologiczność czy bezpieczeństwo plażowiczów. W tym roku, a okazji jubileuszowej edycji, eksperci Magazynu, do stworzenia ogólnopolskiego Rankingu Plaż postanowili zaangażować samych internautów. Ci do 11 czerwca mogą głosować na swoich faworytów.
Gdzie i jak głosować?
Zasady głosowania są bardzo proste. Wystarczy wejść na przygotowaną z myślą o rankingu stronę (klik) i zagłosować w ankiecie na najlepszą plażę w Polsce. Każdy uczestnik może oddać maksymalnie 3 głosy. Ci z kolei, którzy chcą wziąć udział w konkursie, muszą dodatkowo podać swoje dane oraz uzasadnić wybór i napisać, dlaczego plaża, na którą głosują, powinna zwyciężyć w rankingu. Na autorów najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi czeka aż 5 nagród w środkach Travelist do wykorzystania na rezerwację na portalu.
Główna wygrana to 1000 zł na wymarzony wyjazd. Miejsce II – 500 zł, miejsce III, IV i V – po 300 zł.
Głosowanie trwa do 11 czerwca do godz. 23:59. Ankieta oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie konkursowej: https://magazyn.travelist.pl/konkurs-wybierz-najlepsza-polska-plaze-i-wygraj-1000-zl-na-podroz/

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend