Trzy zuchwałe kradzieże w dwa dni. Policjanci złapali 24-letniego złodzieja

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 24-letniego mężczyznę. Zatrzymany w ciągu dwóch dni okradł trzy osoby. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Na początku tygodnia dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu otrzymał zgłoszenia o kradzieżach. Pierwsza miała miejsce przy ul. Gierczak, gdzie po wyrwaniu z ręki pokrzywdzonego sprawca zabrał saszetkę, w której był telefon komórkowy, portfel, dowód osobisty i ok. 160 zł.
Kolejna kradzież miała miejsce przy ul. Rodziewiczówny, po wyrwaniu z ramienia pokrzywdzonej ten sam najprawdopodobniej sprawca zabrał torebkę.
Ostatnia zgłoszona kradzież miała miejsce na terenie dworca PKP przy ul. Kolejowej, w ten sam sposób po wyrwaniu z ramienia pokrzywdzonego młody mężczyzna ukradł plecak.

Kilka godzin po ostatnim zdarzeniu Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, na podstawie rysopisu podanego przez zgłaszających, zatrzymali 24-letniego sprawcę. Mężczyzna już usłyszał zarzuty, a na wniosek prokuratora sąd aresztował go na 3 miesiące. Grozi mu od 5 lat pozbawienia wolności

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend