Udany festyn dla Piotra. Teraz trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia (ZDJĘCIA)

W sobotę na skwerze przy latarni morskiej druhowie ze Straży Pożarnej i ochotniczych zastępów z powiatu kołobrzeskiego kwestowali na rehabilitację swojego kolegi Piotrka Milczarka, który został ciężko potrącony przez samochód, gdy sam niósł pomoc ofierze wypadku drogowego.

Sobotni festyn charytatywny „Budzimy Piotrka” zorganizowany został przez rodzinę i przyjaciół Piotra Milczarka, strażaka z Kołobrzegu, który wracając po służbie do domu był świadkiem wypadku na drodze S6. Gdy pomagał rannej w wypadku kobiecie, sam został potrącony przez nadjeżdżający samochód.
Dziś przebywa w śpiączce. Aby odzyskać zdrowie, strażak będzie wymagał kosztownej rehabilitacji. Bliscy mężczyzny i koledzy zorganizowali festyn, z którego dochód zostanie przeznaczony na jego leczenie.

Podczas festynu charytatywnego na skwerze Komandora Stanisława Mieszkowskiego można było zobaczyć pokazy sprzętu strażackiego, strażacy przygotowali atrakcje dla najmłodszych oraz grille i stoiska gastronomiczne z domowymi przysmakami. Na scenie wystąpili lokalni artyści. W porcie pasażerskim zaparkowały kultowe Fiaty 126 z Gangu Maluchów.
Cały czas trwa internetowa zbiórka na rehabilitację Piotra Milczarka. Link: siepomaga.pl

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend