Uwaga brodacze i fani starannie przyciętych wąsów – ta wiadomość jest dla was!

W lokalu przy ul. Waryńskiego 2 od jakiegoś czasu trwa remont. Właśnie pojawiła się tablica reklamowa nad witryną z charakterystycznym logo Barber Shop. 

Wydawało się, że moda na brody minie jak każda inna. Tym czasem męski zarost nadal trzyma się nieźle choć sama forma i długość mogą się zmieniać. Ale warunek wciąż jest ten sam – musi być starannie pielęgnowany. Stąd wysyp w ostatnich latach w całej Polsce stylizowanych na tradycyjne zakłady fryzjerskie lokali, w których profesjonalny golarz przycina, odżywia i nabłyszcza brody. Jeden z nich w Warszawie założył Adam Darski, czyli Nergal z zespołu Behemoth.

Od piątku Kołobrzeg też będzie miał swoje miejsce gdzie panowie będą mogli zadbać o swój zarost. W lokalu przy ul. Waryńskiego zostanie otwarty Barber Shop. W ofercie salonu jest m.in. strzyżenie brody nożyczkami lub brzytwą, golenie pełne głowy brzytwą, golenie karku brzytwą, farbowanie brody czy w końcu tradycyjne męskie strzyżenie.  Według internetowego cennika za strzyżenie brody zapłacimy tu od 30 do 50 zł. Będzie można też zaopatrzyć się w kosmetyki do pielęgnacji brody i akcesoria jak np. szczotka z sierści dzika do czesania brody. 

Na otwarciu gościnnie wystąpi Barberski z Barber Shop Bydgoszcz (szkolony przez Mistrza Adama Szulca z Poznania). Wstęp wolny.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend