Uwaga, na termin ważności Kart Mieszkańca. Trzeba je przedłużyć, by dalej korzystać ze zniżek

Magistrat przypomina o konieczności wymiany oraz przedłużenia Kart Mieszkańca. Zgodnie regulaminem programu, karty wydawane są wyłącznie na dwa lata. Dla osób nie zameldowanych, a posiadających kartę po okazaniu rozliczonego podatku dochodowego (PIT) ze wskazaniem Kołobrzeskiego adresu zamieszkania, na rok czasu.

Wszystkie karty wydane przed 2021 roku tracą ważność 30 czerwca i powinny zostać przedłużone oraz powinny mieć zmienioną fotografię.

W tym celu należy przyjść do Urzędu Miasta Kołobrzeg pokoju 5, w godzinach urzędowania.

Posiadanie KKM się opłaca. Dzięki karcie można korzystać z miejskich programów profilaktyki zdrowotnej, możemy wykupić abonament mieszkańca i tanio parkować w strefach płatnego parkowania oraz dłużej jeździć miejskim rowerem bez konieczności płacenia (40 minut). Posiadacze KKM po przekroczeniu 60. roku życia jeżdżą autobusami Komunikacji Miejskiej za darmo.
To benefity finansowane z budżetu miasta. Ale to nie wszystko – dzięki Kołobrzeskiej Karcie Mieszkańca mniej zapłacimy u ponad 100 partnerów programu, którymi są prywatne firmy i różne instytucje. Rabaty wahają się od 5 do nawet 20 proc.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend