W czwartek Targi Edukacyjne dla maturzystów. Wstęp wolny

17 listopada w sali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu odbędą się Targi EDU DAY skierowane głównie do maturzystów.

Targi EDY DAY to znane wydarzenie na mapie edukacyjnego Środkowego Pomorza. Od grudnia 2015 roku impreza odbywała się już 20-krotnie w 6 miastach Pomorza, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem szkół, nauczycieli, doradców zawodowych, a przede wszystkim samych uczniów.

Podczas minionych edycji zaprezentowało się ponad 50 wystawców, wśród których byli m.in.: przedstawiciele uczelni wyższych, instytucje rynku pracy oraz prywatne przedsiębiorstwa wspierające rozwój i zatrudnienie. Celem Targów jest stworzenie wydarzenia, na którym pojawią się najlepsze szkoły wyższe oraz uczniowie z wszystkich szkół średnich powiatu kołobrzeskiego.

Dla maturzystów Targi są niepowtarzalną okazją, by porozmawiać z przedstawicielami uczelni oraz pozyskać informacji na temat nowoczesnych trendów w edukacji i na rynku pracy czy zasięgnąć porad ekspertów, aby obrać swój życiowy cel dzięki rozmowie z doradcą zawodowym.

edudayKołobrzeg2022plakat e1668520831385 787x1024 - W czwartek Targi Edukacyjne dla maturzystów. Wstęp wolny

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend