W porcie spłonął jacht. Strażacy zapobiegli rozprzestrzenieniu się ognia na dwa kolejne (ZDJĘCIA)

W stoczni remontowo-budowlanej w kołobrzeskim porcie na jednym z jachtów wybuchł pożar. W tej chwili trwają działania dogaszające, strażacy przeszukują pogorzelisko w celu wykrycia ewentualnych zarzewi ognia. Prawdopodobnie jeszcze dziś to, co zostało z jachtu, zostanie częściowo rozebrane.

Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Ustroniu Morskim.

-Gdy przyjechaliśmy na miejsce pożar był już w dość zawansowanej fazie, płomienie wychodziły na zewnątrz – relacjonują kołobrzescy strażacy – Zagrożone pożarem były dwa inne jachty, na szczęście udało się uniknąć rozprzestrzenienia ognia. Nikt w pożarze nie ucierpiał.

W akcji biorą udział: JRG Kołobrzeg 1f692 - W porcie spłonął jacht. Strażacy zapobiegli rozprzestrzenieniu się ognia na dwa kolejne (ZDJĘCIA)1f692 - W porcie spłonął jacht. Strażacy zapobiegli rozprzestrzenieniu się ognia na dwa kolejne (ZDJĘCIA)1f692 - W porcie spłonął jacht. Strażacy zapobiegli rozprzestrzenieniu się ognia na dwa kolejne (ZDJĘCIA)OSP Ustronie Morskie 1f692 - W porcie spłonął jacht. Strażacy zapobiegli rozprzestrzenieniu się ognia na dwa kolejne (ZDJĘCIA)OSP Dygowo 1f692 - W porcie spłonął jacht. Strażacy zapobiegli rozprzestrzenieniu się ognia na dwa kolejne (ZDJĘCIA)OSP Stary Borek 1f692 - W porcie spłonął jacht. Strażacy zapobiegli rozprzestrzenieniu się ognia na dwa kolejne (ZDJĘCIA)OSP Tryton 1f692 - W porcie spłonął jacht. Strażacy zapobiegli rozprzestrzenieniu się ognia na dwa kolejne (ZDJĘCIA)OSP Korzystno 1f692 - W porcie spłonął jacht. Strażacy zapobiegli rozprzestrzenieniu się ognia na dwa kolejne (ZDJĘCIA)Policja 1f693 - W porcie spłonął jacht. Strażacy zapobiegli rozprzestrzenieniu się ognia na dwa kolejne (ZDJĘCIA).

jacht - W porcie spłonął jacht. Strażacy zapobiegli rozprzestrzenieniu się ognia na dwa kolejne (ZDJĘCIA)
jacht2 1024x768 - W porcie spłonął jacht. Strażacy zapobiegli rozprzestrzenieniu się ognia na dwa kolejne (ZDJĘCIA)
jacht3 1024x768 - W porcie spłonął jacht. Strażacy zapobiegli rozprzestrzenieniu się ognia na dwa kolejne (ZDJĘCIA)
jacht5 - W porcie spłonął jacht. Strażacy zapobiegli rozprzestrzenieniu się ognia na dwa kolejne (ZDJĘCIA)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend