W tydzień biblioteka zaprasza na trzy ciekawe spotkania. M.in. ze znanym pisarzem i parą, która podróżuje pieszo

Na trzy ciekawe wydarzenia zaprasza w najbliższych dniach Miejska Biblioteka Publiczna. Na spotkania przy Frankowskiego obowiązują bezpłatne wejściówki, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

1 października przy Frankowskiego odbędzie się spotkanie z Leonem Wiśniewskim, popularnym polskim pisarzem, m.in. autorem bestsellerowej, sfilmowanej i tłumaczonej na wile języków powieści „S@motność w Sieci”.Autor ukończył kołobrzeskie Technikum Rybołówstwa Morskiego.

Na 3 października biblioteka zaplanowała spotkanie z podróżnikami: „Pieszo przez Ameryki. Slajdowisko podróżnicze : Ola Synowiec i Arkadiusz Winiatorski„.

-Zapraszamy na nietypowe spotkanie autorskie, na które pisarze dotrą do nas… pieszo – czytamy w zaproszeniu na wydarzenie – Ola Synowiec i Arkadiusz Winiatorski odwiedzą Kołobrzeg podczas swojej pieszej wyprawy dookoła Polski oraz opowiedzą o podróży opisanej w najnowszej książce „Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady”.

Z kolei 8 października biblioteka zaprasza na dziesiąte spotkanie w ramach cyklu „Z Wandą nie tylko wśród zwierząt”. Tym razem gośćmi biblioteki i Moniki Wandy Władzińskiej, działaczki na rzecz praw zwierząt, będą Kinga Podgórska-Łoś, psycholog, socjoterapeutka oraz Karolina Koperska, pedagog, które opowiedzą o swoim projekcie „Leśne Ludki na wsi i w mieście”.

bilbio 724x1024 - W tydzień biblioteka zaprasza na trzy ciekawe spotkania. M.in. ze znanym pisarzem i parą, która podróżuje pieszo
biblio3 724x1024 - W tydzień biblioteka zaprasza na trzy ciekawe spotkania. M.in. ze znanym pisarzem i parą, która podróżuje pieszo

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend