Wiózł ponad kilogram marihuany. Wpadł w ręce policji

Kołobrzescy kryminalni nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem efektem ich pracy jest zatrzymanie podejrzanego i zabezpieczone ponad 1,3 kilograma marihuany i kokainy.

Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli samochód w rejonie ul. 6. Dywizji Piechoty. Podczas przeszukania znaleźli przy mężczyźnie zawiniątka foliowe o wadze 10 gram z zawartością kokainy. Sprawdzając dalej kryminalni znaleźli jeszcze znaczną ilość substancji odurzających o wadze 1,3 kilograma. 26-letni mieszkaniec Kołobrzegu został zatrzymany i przewieziony na komendę policji. Zabezpieczony susz technik kryminalistyki poddał wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to marihuana.
Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków co jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Kołobrzegu po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym i na wniosek prokuratora wydał decyzję o zastosowaniu wobec 26- latka izolacyjnego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Działania operacyjne prowadzili wspólnie policjanci z Wydziału Kryminalnego kołobrzeskiej komendy oraz z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend