Wraca DKF „Sztorm”. Dzień, godzina i cena biletów – bez zmian (+zwiastun)

4 października odbędzie się pierwszy po wakacjach seans w ramach DKF „Sztorm”. Zobaczymy film „The Square” Rubena Östlunda.

W środę, 4 października DKF „Sztorm” zaprasza na pierwszy w tym sezonie seans DKF „Sztorm”. Tak jak przed wakacjami projekcje będą odbywać się w środę o godz. 19. Bez zmian zostaje też cena biletu – 10 zł.

Opis filmu: Christian (Claes Bang) ma wszystko pod kontrolą. Jest atrakcyjnym mężczyzną o wielkim uroku osobistym. Niedawno się rozwiódł i lubi wdawać się w niezobowiązujące romanse, a młoda amerykańska dziennikarka (Elisabeth Moss) może okazać się jego nowym trofeum. Na co dzień Christian jest dyrektorem prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej, co daje mu władzę i idealną pozycję społeczną. Do tego przykładnie opiekuje się córkami, jeździ kosztującą fortunę Teslą i wspomaga potrzebujących – zwłaszcza, jeśli nie wymaga to od niego zbyt dużego wysiłku. Jednak podczas przygotowań do premiery instalacji „The Square”, z którą wiąże ogromne nadzieje, utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunku okaże się być dla niego nie lada wyzwaniem. (opis filmweb.pl).

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend