Zakończenie roku szkolnego w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych (ZDJĘCIA)

You are currently viewing Zakończenie roku szkolnego w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych (ZDJĘCIA)
  • Post category:Hot
  • Post comments:0 Komentarzy

W szkołach zakończył się rok szkolny 2025/2026. W tym roku naukę zakończyło 3956 uczniów szkół podstawowych oraz 2154 szkół ponadpodstawowych.

Podczas uroczystości w szkołach był czas na podsumowania, podziękowania, gratulacje oraz pożegnanie przed wakacyjną przerwą. Uczniowie odebrali świadectwa i rozpoczęli długo wyczekiwany letni wypoczynek.

Koniec roku szkolnego to także czas podziękowań dla dyrektorów szkół, nauczycieli, wychowawców oraz pracowników oświaty – za pracę i zaangażowanie w mijającym okresie. Podziękowania należą się także rodzicom, którzy wspierali dzieci w codziennych szkolnych obowiązkach.

Wszystkim uczniom życzymy udanych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech będzie to czas odpoczynku, dobrej zabawy i nabierania sił przed powrotem do szkoły we wrześniu.

W szkołach ponadpodstaowowych naukę zakończyło 2154 uczniów

Tradycyjnie podczas inauguracji uroczystości zakończenia roku szkolnego ostatni dzwonek wybrzmiał z rąk starosty kołobrzeskiego Mirosława Tessikowskiego oraz wicestarosty Jacka Kusia, symbolicznie rozpoczynając wakacje dla uczniów. W tym roku naukę w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat zakończyło 2154 uczniów.

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań oraz uhonorowania uczniów, którzy wyróżnili się wynikami w nauce, osiągnięciami sportowymi oraz aktywnością na rzecz społeczności szkolnej. Najlepszym uczniom wręczono świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy oraz nagrody.
W szkolnych ceremoniach wręczenia nagród uczestniczyli: starosta kołobrzeski Mirosław Tessikowski, wicestarosta Jacek Kuś, przewodniczący Rady Powiatu Artur Wasiewski oraz radni powiatowi.

Dodaj komentarz