Zarząd Portu planuje budowę terminala pasażerskiego z lokalami handlowo-usługowymi i pyta potencjalnych najemców o ich potrzeby (ankieta)

Zarząd Morskiego Portu w Kołobrzegu zaprasza do współpracy firmy i podmioty zainteresowane zagospodarowaniem powierzchni w ramach inwestycji planowanej do realizacji na terenach portowych.

Przedmiotem inwestycji jest budowa terminalu pasażerskiego w Porcie Kołobrzeg, w ramach którego planuje się umiejscowić lokale z przeznaczeniem na działalność handlowo-usługową. Celem głównym inwestycji jest, obok zapewnienia możliwości obsługi strumienia pasażerów, upiększenie okolicy, stanowiącej wizytówkę miasta i jego reprezentatywny fragment.

Teren inwestycji zlokalizowany jest przy ul. Portowej i Towarowej – w bardzo atrakcyjnej pod względem turystycznym części miasta, z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo głównego ciągu komunikacyjnego prowadzącego do latarni morskiej (lokalizacja obszaru inwestycji zaznaczona na czerwono na zdjęciu). Powierzchnia użytkowa obiektu wynosić będzie ok 3 tys. metrów kwadratowych. Budynek składać ma się z dwóch kondygnacji.

Aktualnie trwają analizy przedrealizacyjne, które w rezultacie mają dać odpowiedź na pytanie o najbardziej optymalny kształt projektu w największym stopniu zaspokajający potrzeby miasta, jego mieszkańców, ale także późniejszych najemców.

Wobec powyższego, Zarząd Portu Morskiego w Kołobrzegu zaprasza podmioty potencjalnie zainteresowane zagospodarowaniem powierzchni w ramach planowanej inwestycji o wypełnienie załączonego formularza, w celu rozpoznania potrzeb późniejszych najemców lokali, które powstaną w ramach inwestycji.

Wypełniony formularz proszę kierować na adres mailowy: sekretariat@zpmkolobrzeg.pl
Termin przyjmowania ankiet upływa 30 lipca 2021 r.

Pod tekstem wzór formularza. Można go wydrukować ze strony Urzędu Miasta – kolobrzeg.pl.

formularz 2 1 724x1024 - Zarząd Portu planuje budowę terminala pasażerskiego z lokalami handlowo-usługowymi i pyta potencjalnych najemców o ich potrzeby (ankieta)

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. 20 lipca, 11:39 Spaniel

    Czy w zwiazku z planowana inwestycja PZB planuje uruchomic jakies stale polaczenie chocby z Bornholmem? Bedzie szansa na przyjmowanie wiekszych promow w porcie Kolobrzeg? Bo jesli chodzi o budowanie dla budowania, to chyba szkoda marnowac budynek na kolejny w dzielnicy bazar. Juz ten przy molo wystarczajaco szpeci dzielnice.

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend