30 czerwca rozpoczyna się remont ul. Bogusława X i ul. Jerzego – poinformowała podczas wczorajszego spotkania z mieszkańcami dzielnicy Lęborskie wiceprezydent Kołobrzegu ds. gospodarczych Ewa Pelechata.
Fot. Dzielnica Lęborskie – Kołobrzeg
Roboty zaczną się od strony ulicy Kamiennej. Kolejna ważna informacja jest taka, że ruch będzie jednokierunkowy – w pierwszym etapie od ul. Krzywoustego do ul. Kamienej.
Przypomnijmy, że w ramamch tej miejskiej inwestycji wyremonotanych zostanie 640 metrów jezdni, w tym ścieżka rowerowa, chodnik i miejsca parkingowe. W okolicach Szkoły Podstawowoej nr 8 powstanie bezpieczne przejście, tzw. SafePass.
Prace powinny zakończyć się do końca tego roku.