Znamy pełną listę atrakcji w parku rozrywki Hossoland

You are currently viewing Znamy pełną listę atrakcji w parku rozrywki Hossoland

Inwestor Parku Rozrywki Hossoland podał szczegóły dotyczące atrakcji oraz punktów gastronomicznych, które będą dostępne na jego terenie.

Zdjęcie i grafiki: Hossoland.

Hossoland ma zostać otwarty na koniec maja tego roku. Park budowany jest między dwiema miejscowościami: Brojce i Kiełpino, niedaleko Gryfic, w sąsiedztwo drogi szybkiego ruchu S6. Zajmuje 400 000 mkw. i podzielony został na cztery krainy tematyczne: Miasto Syrenki, Królestwo Baltambrya, Kraina Wikingów, Smocza Dolina Kopalni. Na terenie parku  znajdują się wielkie monumenty wikingów i rycerzy, oryginalne i tematyczne statki, domy i budynki. 

W ofercie rozrywek Hossolandu będą też rollercoastery, ekstremalne karuzele i karuzele dla rodzin i dzieci oraz multimedialne fontanny.
Inwestor opublikował właśnie szczegółową listę atrakcji (patrz grafiki pod tekstem) i punktów gastronomicznych, które będą dostępne na terenie parku. 
Wcześniej poznaliśmy cennik biletów wstępu. Opublikowaliśmy go  TUTAJ. 

Dodaj komentarz