10 medali zawodników klubu Morote na ogólnopolskim turnieju SHUTO CUP

10 medali zdobyło 6 zawodników Klubu Sportowego Morote na SHUTO CUP, ogólnopolskim turnieju, który odbył się w sobotę w Starogardzie Gdańskim.

Na zawody pojechali mniej doświadczeni zawodnicy, którzy realizowali cele wyznaczone przez szkoleniowca. Tym razem wynik nie był najważniejszy, niemniej medali nie zabrakło.
Doskonale się spisał Maksym Piłat, który wygrał kategorię młodzików -40 kg, zdobywając we wszystkich walkach 17 punktów, tracąc zaledwie 4. Maks chodzi do Szkoły Podstawowej nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu.

Znakomicie rozwija się Vladislav Hunko, który z każdych zawodów, na których dotychczas startował, przywozi medale. Tym razem Władek wygrał kategorię kumite chłopców -40 kg białe-żółte pasy, oraz zdobył brązowy medal w kategorii kumite chłopców -40 kg.
Wymarzony debiut na zawodach zaliczył Dima Pidhrebelny, który wygrał kategorię kumite chłopców u10 -30 kg!
Dima z Władkiem dają przykład systematyczności i pracowitości na treningach, dlatego mimo niedługiego stażu, mogą radować się z pierwszych sukcesów.
Cieszą dobre wyniki Anastazji Matsyuk, która wróciła do treningów po kilkumiesięcznej przerwie. Nastka zdobyła srebrne medale w kumite młodziczek +52 kg oraz w kumite kadetek -61 kg.
Obaj chłopcy i Nastka uczęszczają do Szkoły Podstawowej imienia Mieszka I w Drzonowie – Gmina Kołobrzeg

Bardzo dobry debiut w zawodach zaliczył Anton Kamornik, który wywalczył srebrne medale w kumite chłopców u12-35 kg, oraz w kumite chłopców u12 -35 kg białe-żółte pasy. Anton uczy się w Szkole Podstawowej nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu.
Dobrze spisała się Valeriia Yakubovska, zdobywczyni srebrnego medalu w kumite kadetek -54 kg, oraz brązowego w kumite młodziczek -47 kg.
-Walerka od kilku miesięcy trenuje karate WKF w naszym klubie i nie ma jeszcze takich wyników, o których marzy, ale daje przykład zaangażowania i pracowitości, dlatego jesteśmy spokojni o jej przyszłość. – mówi szkoleniowiec Przemysław Spadło.
Walerka uczy się w Szkole Podstawowej imienia Mieszka I w Drzonowie – Gmina Kołobrzeg.

Natomiast najbardziej doświadczony zawodnik klubu – Wiktor Wojarski – przebywa na zgrupowaniu Kadry Narodowej w Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu.

25 1 1024x720 - 10 medali zawodników klubu Morote na ogólnopolskim turnieju SHUTO CUP
30 848x1024 - 10 medali zawodników klubu Morote na ogólnopolskim turnieju SHUTO CUP

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend