17 marca, klub Centrala koncert Karcer/O.K.W., godz. 19, bilety

Karcer – grupa powstała w 1982 roku w Słupsku.

Dwukrotnie występowali w Jarocinie (’85 i ’86), a także na innych festiwalach m.in. „Róbrege” czy „Mały Jarocin” szybko zdobywając popularność na krajowej scenie hardcore punk. Ich dotychczasowa dyskografia obejmuje 7 oficjalnych albumów (ostatni z 2017 „Babel”), oraz EP’ki („Mikołajowy Squad”, „13 Grudnia”).

Aktualnie zespół przygotowuje kolejny materiał. KARCER obecnie to trio: Krzysztof Żeromski (teksty, wokal, gitara), Daniel Łukasik (perkusja), Maksym Kędzierski (bas).

O.K.W

Kapela O.K.W powstała w 1986 roku w Rymaniu. Po dzisiejszy dzień gramy punk rocka, świadomi, że to nie jest trendy. W międzyczasie muzyka sięgnęła komputerowego dna, d.i.y. to dla wielu jakieś zabytkowe, niedzisiejsze klimaty. Chcemy coś, banalnie mówiąc, przekazać od siebie i muzycznie przyładować, więc gramy. Na dodatek nie zależy nam na graniu dla kasy i dla wielu to dopiero jest problem. Kto da zagrać punkowej kapeli, która nie chce kasy – przecież kto nie bierze, ten się nie szanuje, to taki punkowy “wolny rynek”. Nawet starzy kumple wolą nam czasem przykopać, niż coś uratować z dawnej punkowej rebelii. Budujące to nie jest, ale przyzwyczailiśmy się i jedziemy dalej. Lubimy żywy kontakt z publiką i robimy swoje.

Bramki godzina 19:00.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend