36-latek posiadał pokaźne ilości różnych narkotyków. Namierzyła go kołobrzeska policja

Działania kryminalnych z Kołobrzegu doprowadziły do zatrzymania 36-letniego mężczyzny. Policjanci zabezpieczyli narkotyki w postaci marihuany, substancji psychotropowych, amfetaminy i mefedronu. Podejrzany usłyszał zarzut karny, za który grozi kara do 3 pozbawiania wolności.

Informacje zebrane przez kołobrzeskich policjantów z wydziału kryminalnego wskazywały, że 36-letni mężczyzna może posiadać substancje zabronione. W trakcie śledztwa ustalili adres lokalu, w którym może on przebywać. 

Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli substancje psychotropowe i środki odurzające w postaci suszu marihuany, mefedronu, amfetaminy i metaamfetaminy.  

36-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego zatrzymany został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających lub substancji zabronionych. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.  

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend