8 medali (w tym 4 złote) zawodników klubu Morote na Grand Prix Mazovia Karate WKF

4 złote, 1 srebrny i 3 brązowe medale to bilans dziewięciu zawodników klubu Morote Głowaczewo na rozegranym w Zielonkach pod Warszawą międzynarodowych zawodach Grand Prix Mazovia Karate WKF.

Sobota była bardzo udana dla karateków, którzy pokazali, że systematyczna praca na treningach przynosi wymierne efekty. W niesamowitej formie jest Maksym Piłat, który po dwóch zeszłotygodniowych zwycięstwach na Central Poland Open Grand Prix Karate WKF, nie zwalnia tempa i po bardzo mądrych i emocjonujących walkach wygrywa kumite chłopców U10 -27 kg oraz kumite chłopców U12 open!

Swoje zrobił Wiktor Wojarski wygrywając kategorię kumite chłopców U14 -55 kg, oraz zdobywając brąz w kumite chłopców U14 open! Czwarty złoty medal dla naszej drużyny zdobył Przemek Spadło jr, który wygrał kategorię kumite chłopców U7 Open. W tej samej kategorii brąz zdobył Ignaś Zawadzki, a piąte miejsce po bardzo dobrych walkach zajął Wiktor Klim.

Fantastycznie spisała się Alicja Jarema, która przegrała jedynie finał w konkurencji kumite dziewcząt U16 +54 kg, zdobywając srebrny medal. Ala była blisko 3 miejsca w kumite dziewcząt U14 Open, niestety zabrakło odrobiny doświadczenia i mimo bardzo heroicznej postawy, ostatecznie zajęła 5 miejsce.

Brązowy medal zdobył Kuba Górecki w kumite chłopców U16 +70 kg! Jest to spore osiągnięcie tego zawodnika, który musiał opuścić część treningów z powodu kwarantanny. Bardzo blisko medalu był Tymon Lorbiecki, który w licznie obsadzonej konkurencji kumite chłopców u12 +35kg, przegrał walkę o brąz i zajął ostatecznie 5 miejsce. Nie zawiódł Tymon Zawadzki, który z turnieju na turniej pokazuje coraz lepsze karate i widoczny progres.

-Serdeczne podziękowania dla organizatorów turnieju za wspaniałą atmosferę i niezapomniane emocje, na pewno wrócimy tu za rok! – mówi trener w klubie Morote Przemysław Spadło – Dziękujemy również naszym partnerom Jantar Wody MineralneGmina Kołobrzeg oraz Głowaczewo j-Eden. Specjalne podziękowania dla rodziców, którzy wspierają nas w działaniach, rozumiejąc, że nic bez ciężkiej pracy nie przychodzi łatwo.

1 1024x814 - 8 medali (w tym 4 złote) zawodników klubu Morote na Grand Prix Mazovia Karate WKF

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend