Będzie więcej rzeźb Marianów? Tu nie ma co się zastanawiać!

Mariany” podbiły serca spacerowiczów – przy molo i przy kortach tenisowych, gdzie stoją rzeźby sympatycznych ptaków, co chwilę ktoś się zatrzymuje, by zrobić sobie z nimi zdjęcie.

Przypomnijmy, że trzy rzeźby, które według projektu kołobrzeskiego grafika Dariusza Jakubowskiego, wykonał rzeźbiarz Romuald Wiśniewski, stanęły przy kortach tenisowych i przy molo pod koniec października. I od razu podbiły serca spacerowiczów. W niedzielę przy Marianie z deskorolką przy molo stał ogonek chętnych, by zrobić sobie zdjęcie.Ta popularność nie słabnie. 

Czy będą więc kolejne? Niewykluczone. W budżecie na przyszły rok są przeznaczone pieniądze na upiększenie miasta. Jeżeli radni tylko „klepną” ten wydatek, w przyszłym roku pojawią się kolejne rzeźby sympatycznych ptaków.

-Pani prezydent przychyla się do pomysłu, by pieniądze przeznaczone na upiększenie miasta wydać na kolejne rzeźby Marianów. – mówi rzecznik urzędu miasta, Michał Kujaczyński.

marian - Będzie więcej rzeźb Marianów? Tu nie ma co się zastanawiać!marian kolobrzeg - Będzie więcej rzeźb Marianów? Tu nie ma co się zastanawiać!

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend