Big Cyc na Dni Kołobrzegu. Wcześniej majówka. Kto zagra?

Do majówki i Dni Kołobrzegu zostało jeszcze dużo czasu. Dla organizatorów imprez to jednak ostatni dzwonek by zabukować koncerty znanych zespołów. W Kołobrzegu program wydarzeń na maj przygotowuje m.in. Regionalne Centrum Kultury. Znamy pierwsze nazwiska gwiazd, które wystąpią w tym czasie w Kołobrzegu.

Tegoroczna majówka rozpocznie się już 28 kwietnia w sobotę. 1 maja, czyli Święto Pracy, wypada we wtorek, dwa dni później – Święto Narodowe 3 Maja. Trzy dni wolnego wystarczą więc, by do pracy wrócić dopiero 7 maja.

Podczas majówki w Kołobrzegu zagra m.in. Lanberry, polska wokalistka, która zadebiutowała w 2015 roku na rynku fonograficznym singlem „Podpalimy świat” (wideo).

Niewiele później, bo w przedostatni weekend maja co roku wypadają Dni Kołobrzegu. Miasto świętuje wtedy rocznicę nadania praw miejskich. Gwiazdą tegorocznych Dni będzie m.in. grupa Big Cyc, która wystąpi w porcie pasażerskim.
Muzycznie Big Cyc porusza się między punk rockiem, a ska. Zespól znany jest nie tylko z koncertów, ale również z artystycznych happeningów w których ironia często przeplata się z gorzkim komentarzem do otaczającej rzeczywistości.

Fot. Facebook/BigCyc

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend