Były komendant policji w Kołobrzegu zostanie zatrudniony w Urzędzie Miasta

You are currently viewing Były komendant policji w Kołobrzegu zostanie zatrudniony w Urzędzie Miasta

Dariusz Hoc, do niedawna komendant kołobrzeskiej policji, zostanie zatrudniony w Urzędzie Miasta.

Urząd Miasta w Kołobrzegu rozstrzygnął właśnie konkurs na stanowisko szefa Wydziału Zarządzania Kryzysowego. Wygrał go Dariusz Hoc, który do lutego tego roku był komendantem policji w Kołobrzegu.

Do działań Wydziału Zarządzania Kryzysowego należy w szczególności realizacja zadań w zakresie m.in.: zarządzania kryzysowego, bezpieczeństwa powszechnego, ochrony ludności, obrony cywilnej oraz dokonywania oceny zagrożeń stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego.

– Doświadczenie, znajomość specyfiki miasta i powiatu, służb mundurowych i przepisów prawa w tym obszarze były tu kluczowe – usłyszeliśmy w magistracie.

Ten post ma 5 komentarzy

  1. Jaro

    To bardzo dobra decyzja.
    Pomyślności Panie Dariuszu.

    1. Safari

      słuszna decyzja

  2. Anonim

    cyrk, wszystko po znajomościach

  3. Gerard F.

    Czyżby wszystko było dograne jeszcze przed odejściem z firmy ?

Dodaj komentarz