Cztery firmy chcą wybudować filię biblioteki i świetlicę na Ogrodach. Obiekt powinien być gotowy za niewiele ponad rok

Cztery firmy ubiegają się o miejskie zlecenie na wybudowanie na osiedlu Ogrody filii biblioteki, świetlicę osiedlową wraz z zapleczem sanitarnym dla okolicznych obiektów sportowych i parkingiem przy ul. Żółkiewskiego w Kołobrzegu.

Dziś otwarto koperty z ofertami, które wpłynęły w przetargu na wybudowanie budynku przeznaczonego na filię biblioteki, świetlicę osiedlową wraz z zapleczem sanitarnym dla okolicznych obiektów sportowych i parkingiem przy ul. Żółkiewskiego w Kołobrzegu. Wpłynęły cztery.

Urząd Miasta przeznaczył na ten cel 2 mln 400 tys. zł. Dwie oferty mieszczą się w tej kwocie. Najtańszą złożyło konsorcjum trzech kołobrzeskich firm, które zażądało 2 mln 356 zł.

Najwyżej inwestycję wyceniła firm HD Construction ze Szczecina – na 3 mln 593 tys. zł (kwoty podajemy w zaokrągleniu).

Urzędnicy zbadają teraz, czy wykonawcy, którzy wzięli udział w przetargu, nie podlegają wykluczeniu, a ich oferty odrzuceniu.

Rozstrzygnięcie przetargu powinniśmy poznać wkrótce. Wykonawca, którego wybierze miasto, będzie miał 400 dni na wybudowanie obiektu.

biblioteka 2 2 - Cztery firmy chcą wybudować filię biblioteki i świetlicę na Ogrodach. Obiekt powinien być gotowy za niewiele ponad rok

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend