Darmowy koncert Reni Jusis na pożegnanie kończących się wakacji

Kończy się właśnie przedostatni weekend wakacji. Przez ostatnie trzy dni w Kołobrzegu dużo się działo – koncert w porcie jachtowym i na scenie plenerowej RCK, piknik z olimpijczykami czy RoCK Festiwal w amfiteatrze, podczas którego zagrali m.in. happysad i Artur Rojek. Za tydzień koniec wakacji umili nam darmowy koncert Reni Jusis.

27 sierpnia Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na koncert Reni Jusis. start o godz. 19 na scenie plenerowej RCK. Wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona). Wejściówki będą wręczane przed wejściem na teren imprezy.

Reni Jusis – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ikona muzyki klubowej w Polsce. Jest jedną z niewielu polskich artystek, która w swej karierze nie ogranicza się tylko do jednego wizerunku i stylu, ale cały czas poszukuje i podąża za najświeższymi kierunkami w muzyce.

Ma na swoim koncie 9 płyt studyjnych, 6 Fryderyków i współpracę z największymi legendami polskiej sceny muzycznej. Jej muzykę można określić jako mieszankę muzyki tanecznej i elektroniki. Jej styl charakteryzują przestrzenne aranżacje i osobiste teksty. Najlepszą wizytówką Artystki są niezwykle dynamiczne i pełne energii koncerty klubowe, które łączą nowoczesny live-act z setami DJ-skimi.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend