Debata nad raportem o stanie miasta w czasie epidemii COVID-19. Zbierz 50 podpisów, zgłoś się i zabierz głos

You are currently viewing Debata nad raportem o stanie miasta w czasie epidemii COVID-19. Zbierz 50 podpisów, zgłoś się i zabierz głos

W debacie nad raportem o stanie Gminy Miasto Kołobrzeg mogą zabierać głos mieszkańcy Kołobrzegu. Każdy, kto chciałby zabrać głos w dyskusji powinien złożyć do przewodniczącego Rady Miasta pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 50 mieszkańców miasta (raport o stanie miasta i wzór zgłoszenia na stronie internetowej urzędu miasta (TUTAJ).

Fot. Archiwum/Marek Augustyniak

Debata nad raportem odbędzie się 8 czerwca 2020 roku podczas XXIV sesji Rady Miasta Kołobrzeg. Posiedzenie odbędzie się w trybie zdalnym. Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport.

Mieszkańcy będą dopuszczeni do głosu według kolejności otrzymania zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15.

Mieszkaniec, zainteresowany wzięciem udziału w debacie nad raportem o stanie Gminy Miasto Kołobrzeg, będzie miał udostępniony sprzęt komputerowy w Biurze Rady Miasta w pokoju nr 43 w Ratuszu, przy ul. Armii Krajowej 12 (lewe skrzydło budynku, I piętro), dzięki któremu będzie miał możliwość uczestnictwa w sesji i zabrania głosu w debacie.

 

Dodaj komentarz