Dobra pogoda cieszy drogowców. Pozwala nadrobić zaległości

Pogoda na przełomie roku była fatalna dla film budowlanych, które prowadzą największe przebudowy w mieście – jak nie deszcz to mróz sprawiły, że prawie wszystkie muszą teraz gonić terminy.

Uporczywie padający deszcz nie pozwalał na przełomie roku m.in. na odpowiednie zagęszczenie podłoża, które wykonuje się przed położeniem pierwszej warstwy nawierzchni. Warunki atmosferyczne nie sprzyjały szczególnie przebudowie promenady na odcinku od kortów tenisowych do Kamiennego Szańca. Późniejsze minusowe temperatury też powodowały opóźnienia.

Inwestycja ma zostać ukończona przed wakacjami. Jeżeli ma się zakończyć w terminie firmy budowlane muszą teraz ścigać się z czasem, a i tak nie jest pewne czy prace zakończą się na czas.

Trwa również przebudowa ulic Mickiewicza, Towarowej i Zdrojowej (na zdjęciach) oraz ul. Budowlanej. Tym inwestycjom pogoda również nie sprzyjała.

11b - Dobra pogoda cieszy drogowców. Pozwala nadrobić zaległości 12b - Dobra pogoda cieszy drogowców. Pozwala nadrobić zaległości 14 1 - Dobra pogoda cieszy drogowców. Pozwala nadrobić zaległości

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend