Duże zmiany w Hosso. Dwie znane sieciówki pojawią się przy Armii Krajowej

Dwie duże sieci handlowe wchodzą do Kołobrzegu. Ich placówki już wkrótce znajdziemy w galerii Hosso przy ul. Armii Krajowej.

Sklep Medicine w galerii Hosso przy ul. Armii Krajowej jest zamknięty, a sąsiedni Top Secret pakuje towar w kartony i również szykuje się do wyprowadzki. Widok dziwi klientów, którzy liczyli na ostatnie świąteczne zakupy. Okazuje się, że zarówno Medicine jak i Top Secret (wcześniej również Desigual) muszą ustąpić miejsca dwóm gigantom na rynku,  jakim jest Empik i Douglas. Ich powierzchnie handlowe zostaną prawdopodobnie połączone.

Kiedy możemy się spodziewać nowych sklepów przy Armii Krajowej?

– Wiele zależy od samych najemców, ale będziemy robili wszystko, by sklepy zostały otwarte w pierwszym kwartale przyszłego roku, prawdopodobnie w marcu. – mówi Anna Hawrylik z działu najmu holdingu Hosso.

Nasza rozmówczyni potwierdziła w rozmowie z naszym portalem, że dwie nowe marki, które otworzą w Kołobrzegu swoje sklepy, to wspomniana wcześniej sieć perfumerii Douglas oraz popularny Empik.

2 komentarze

Napisz komentarz
  1. Grudzień 23, 18:42 Nikita

    Super

    Reply this comment
  2. Grudzień 23, 19:23 Aisa

    Cieszę się

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend